Rybárske preteky MO SRZ Púchov v roku 2010

  • 2.5.2010 - Odhánky
  • 8.5.2010 - Detské preteky - Odhánky
  • 18.9.Púchovský pstruh - VN Hoštiná - bodovaný prívlačový pretek
  • 26.9.2010 Memorial Petra Cipka /VN Hoštiná
  • 23-24.10.2010 - 1.liga LRU prívlač/3.kolo .Váh č.10


2.5.2010 - Štrkovisko Odhánky

 

  • 1.miesto Pagáč Pavol (št.číslo 104) - Kapor 62 cm / 4,68 kg
  • 2.miesto Rusnák Jozef (št.číslo 82) - Kapor 62 cm / 4,36 kg
  • 3.miesto Trenčan Miroslav (št.číslo 32) - Kapor 59 cm / 3,83 kg

Ďalšie vážené ryby:

  • 4.miesto Ninis Matej - Kapor 54 cm/ 3,64 kg
  • 5.miesto Sýkora Marián - Kapor 56 cm / 3,38 kg
  • 6.miesto Rosina Jozef - Kapor 57 cm / 3,36 kg
  • 7.miesto Horečný Rastislav - kapor 58 cm / 3,09 kg

Celkovo sa pri účasti 204 pretekárov ulovilo 165 kusov Kapra!


5.5.2010 Partizánske / Preteky funkcionárov Trenčianskeho kraja (VN Veľké Uherce)

   

Za družstvo MO SRZ Púchov pretekali: Rastislav Šajdák,Miroslav Mikáč,Marian Mierny.

Celkové poradie družstiev MO SRZ:

  • 1.Partizánske            2379 bodov (43 kaprov + 20 bielych rýb)
  • 2.Púchov                   2105 bodov (39 kaprov + 7 bielych rýb)
  • 3.Bánovce nad Bebravou        1802 bodov (35 kaprov + 3 bielych rýb)
  • 4.Trenčín                   1490 bodov  (28 kaprov)
  • 5.Dubnica nad Váhom        1173 bodov (22 kaprov + 7 bielych rýb)
  • 6.Považská Bystrica           1089 bodov (18 kaprov + 27 bielych rýb)
  • 7.Stará Turá                       1043 bodov (20 kaprov + 2 biele ryby)
  • 8.Nové Mesto nad Váhom    962 bodov (18 kaprov + 7 bielych rýb)
  • 9.Handlová                          762 bodov (11 kaprov + 2 biele ryby)
  • 10.Prievidza                        374 bodov (6 kaprov + 1 biela ryba)

poradie jednotlivcov:

  • 1.Šajdák R. (Púchov) 1019 bodov
  • 2.Beňačka L. (Partizánske)  867 b.
  • 3.Magdolen P. (Partizánske)  854 b.
  • 4.Brokeč M. (Dubnica)  793 b.
  • 5.Sýkora M. (Považská Bystrica)  745 b


8.5.2010 Detské preteky / Odhánky

     

Konečné poradie - chlapci:

  • 1.miesto - Samuel Rosina  / 1431 bodov
  • 2.miesto - Kamil Baláž   / 1181 bodov
  • 3.miesto - Miroslav Jašek  / 1175 bodov

najlepšie dievča - Kristínka Kováčiková  / 580 bodov


14.5.2010 Turčianske Teplice / S RYBA CUP 2010

Druhý ročník rybárskych pretekov o putovný pohár Slovenskej rybárskej agentúry.

 

Družstvo Púchova: Dalibor Piška,Pavol Beniak,Jozef Kalma

umiestnenie: 1.MO SRZ Zvolen,2. MO SRZ Hlohovec,3.Turčianske Teplice....5.miesto MO SRZ Púchov...


18.9.2010 Púchovský pstruh II.ročník VN Hoštiná (prívlačový pohárový pretek)

   

(viac fotiek s preteku nájdete v sekcií "Družstvá prívlače - 2010)

Výsledky:

  • 1.Kožuškanič Vlado (Liptovský Mikuláš)     
  • 2.Zamba Laco (Košice)     
  • 3.Pavlov Peter (Pezinok)

umiestnenie púchovčanov:

  • 6.Mikáč Miroslav
  • 16.Kováčik Peter
  • 24.Kadlec Pavol
  • 25.Václavík Juraj
  • 31.Maslák Miroslav
  • 32.Smatana Juraj
  • 36.Šajdák Rastislav
  • 38.Crkoň Robert
  • 43.Luhový Miroslav
  • 60.Huliaček Andrej
  • 64.Doležal Ferko

Celkovo sa ulovilo: 278 ks rýb

  • 236 ks Pstruha dúhového
  • 26 ks Ostrieža
  • 5 ks Plotice
  • 2 ks Šťuky
  • 4 ks Pleskáča
  • 1 ks Jalca
  • 4 ks Zubáča

26.9.2010 Memorial Petra Cipka /VN Hoštiná

 

Výsledky:

  • 1.miesto Juraj Pagáč (771 bodov)
  • 2.miesto Peter Jandúch (658 b)
  • 3.miesto Jaroslav Bednár (646 b)
  • 4.miesto Jozef Belás (643 b)
  • 5.miesto Andrej Živčic (582 b)

 

TOPlist